Hírek
2023. November 04. 08:08, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Felújítás miatt nem indít és nem fogad vonatokat a Déli pályaudvar a hétvégén

Szünetel a vonatforgalom a Déli pályaudvaron a hétvégén, mert komplex karbantartást végeznek. A Mávinform korábbi tájékoztatása szerint a vonatok többsége a Déli pályaudvar helyett Budapest-Kelenföldre érkezik és onnan indul a vidéki, elővárosi célállomások felé.
A Déli pályaudvar és Budapest-Kelenföld állomás között a hétvégén pótlóbuszok közlekednek, amelyek hajnaltól késő estig félóránként indulnak.
A megváltozott menetrendek elérhetők a MÁV honlapján, a MÁV-applikációban és a menetrendi keresőkben - közölte a vasúttársaság.
A MÁV arra is felhívta a figyelmet, hogy a felújítási munkálatok nappal és éjszaka is zajjal járnak majd, ezért a pályaudvar környékén lakók türelmét kérik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: új repülésfejlesztési központot hoz létre Magyarországon a Gripeneket gyártó Saab-csoport
2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld
Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport
A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.
2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld
Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség
Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok