Hírek
2013. Október 09. 07:44, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset az M1-esen Győr felé

Az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán szerda reggel történt baleset miatt Bicskénél az 1-es útra terelik a forgalmat, az autósok Tatabánya-Óvárosnál térhetnek vissza az autópályára - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
A sajtószolgálat tájékoztatása szerint a 42-es kilométernél egy személygépkocsi és egy tehergépkocsi ütközött, a kamion a belső sávot, míg az autó a leállósávot zárta el.
A balesetben senki sem sérült meg, a forgalom elterelésére a helyszínelés és a műszaki mentés miatt van szükség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 18. 09:47, péntek | Belföld
ÉKM: jó tempóban halad a Déli Körvasút 2. ütemének építése
Jó tempóban halad a Déli Körvasút 2. ütemének építése, a beruházás az elmúlt 100 év legjelentősebb budapesti vasútfejlesztése
2025. Április 18. 09:46, péntek | Belföld
NAV: érdemes minél előbb kiegészíteni bevallásukat azoknak, akiknek visszajár adó
2025. Április 18. 09:45, péntek | Belföld
Meteorológia: Mezőkovácsházán 30,6 Celsius-fok volt csütörtök délután
Csütörtökön először haladta meg a hőmérséklet Magyarországon ebben az évben a 30 Celsius-fokot - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.
2025. Április 18. 09:44, péntek | Belföld
Kora nyárias időjárás várható a húsvéti hosszú hétvégén
Nagypénteken még több hullámban várható zápor, zivatar és a hőmérséklet is kissé visszaesik, de ezt követően nagyrészt napos, kora nyárias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén, 20-26 Celsius-fok feletti maximumokkal